Ambulantní rehabilitace

Péťa pravidelně cvičil v Neurorehabilitační klinice AXON až- 6 x ročně. Tam nám ale přestal vyhovovat přístup kliniky, a proto nyní Péťa absolvuje intenzivní ambulantní rehabilitace na klinice ATC. Klinika využívá "oblečekových metod". Intenzivní rehabilitace je ale velmi obtížné skloubit se školou. V ATC tedy zvládáme cca 1 - 2 intezivky ročně. 

Hipoterapie Péťu baví a ani ji nebere jako cvičení. Na doporuční fyzioterapeutů v Motole jezdíme na hipoterapii na Holi do sdružení Caballinus a jsme strašně moc spokojení - z přístupu (na prvním místě je prostě dítě a vše se dá domluvit, přizpůsobit...), z péče, profesionality všech fyzioterapeutů, komunikace, zkrátka úplně ze všeho. Byli jsme už s Caballinem i na intenzivních pobytech a jsou prostě skvělé. Úžasná atmosféra, děti makají jak šroubečky, ale díky fajn lidem, koním a dalšímu zvířectvu :) je to vlastně zábava - aspoň pro Péťu tedy ano. A v neposlední řadě si moc vážíme toho, že v Caballinu myslí i na maminky a jejich záda a všichni pomáhají s manipulací s dětmi, což všude není ani zdaleka pravidlem. Caballinus můžeme a s radostí jen a jen doporučujeme.

Navštěvovali jsme rehabilitační stacionář Zvonek, kam Péťa chodil nejen cvičit, ale účastnil se i dopoledního programu stacionáře. Ve Zvonku byli všichni milí a fyzioterapeuti moc šikovní. Rozhodně Zvonek můžeme jenom doporučit!

Péťa a Monika Kašparovi
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky