Vlna pomoci

velký dík všem, kdo nám pomáháte

Všem, kteří nám finančně pomáhají...

Všem dárcům na Péťův účet u Konta Bariéry a těm, kteří přispěli na Péťovo konto vedené u Ery:
Miroslav Hes, Peter Sebej, Vít Jakoubek, Jaroslav Pors, Veronika Frysová, Aleš Novák, Ing. Jan Lanci, Pavel Budek, Pavel Bartko, Pavel Kratochvíl, Ivana Kostelová, Ilona Matějovská, Gayerova Vladimira, Ondřej Tonkovič, Szotak Jan, Zuzana Gerstlová, Ivana Stuchlíková, Jan Vrkoč, Jaromír Šlachta, Igor Chemišinec, Petr Andrášek, Zdeněk Šuhaj, Lenka Koenigsmark, Pavel Křivan, Jiří Kuchler, Aleš Pártl, Rusínovi, Martin Michalko, Martin Kaňok, Tomáš Boháč a dalším anonymním dárcům
Z tohoto účtu platíme: rehabilitační, ergo a logopedické pomůcky, rukavici SaeboStim Micro k zlepšení jemné motoriky, ultrazvukový inhalátor k péči o trášu, přenosnou nájezdovou rampu, aby nás na cestách nezaskočily 2-3 schody, speciální joystick a tlačítka pro hendikepované k ovládání počítače, neurorehabilitační terapii Kosmík v klinice AXON, terapie v Armandi Therapy Clinic.

ONEMANSHOW Foundation  

Děkujeme ONEMANSHOW Foundation za nádherné zážitky, za novou úžasnou autosedačku a úžasné video! ZDE.  

Heart Warrior

Naše poděkování patří všem tvůrcům knihy "Srdce válečníka" a všem, kteří svým příspěvkem přispěli na transparentní účet, který byl zřízen v Péťův prospěch, ale nejen to... za krásné zážitky od všech Warriorů a obrovskou podporu v dalším našem počínání! 

Charitativní Fond Zaměstnanců společnosti ESA logistika

Děkujeme za úhradu individuální fyzioterapie Péťovi na další půl rok a pořízení počítače Lenovo, na kterém trénujeme pro další aktivity do školy. Moc děkujeme!

NF Předčasně narozené děti

Děkujeme za pomoc s financováním pečovatelských služeb, rehabilitace a doplatku na vozík a další pomůcky.

Chemali Trading, s.r.o. 

Děkujeme moc za peněžní dar na Konto Bariéry na pomůcky pro Péťu a spoustu prima podpory od strejdy Honzy :).

Mamiee

Děkujeme moc paní Markétě a e-shopu mamiee.cz, který nabízí krásné a chytré hračky a teď i možnost pomoct Péťovi a našemu spolubojovníkovi Hynďovi. DĚKUJEME!!!

Doteku světla a fotografce Pavle Slezákové


Za krásné odpolední focení, prima zážitek a nádherné fotky. Děkujeme moc!

Hřiště hrou

Děkujeme panu majiteli, který z vlastní iniciativy poskytl na herní prvek pro Péťu obrovskou slevu, a tak už traktor pro handikepované na smečenském hřišti stojí a dělá radost dětem i dospělým. Moc si toho vážíme!

Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl a Tata/Bojs

Smečno běží pro Péťu

všem běžcům a sportovcům díky kterým se podařilo vyběhat neuvěřitelných 29 702 Kč a všem sponzorům za dary:

Město Smečno 20 000 Kč
Lyže go home 20 000 Kč
Bára Ladrová 10 000 Kč
Baráčnická obec Muncifaj 1 000 Kč.

Všem moc děkujeme, za vybrané peníze pořídíme herní prvek na hřišti ve Smečně, aby si Péťa mohl chodit hrát na hřiště tak, jak byl zvyklý. Velký dík všem!

Nadace Naše dítě a Rossman, Helppes

Za šek ve výši 200 000 Kč na Péťova asistenčního pejska Bastíka. A všem z helppsa za výcvik pejska.

Nosmánie :)

Aneb máte taky fotku s nosem? Sem s ní!

Deníku Právo

Za hezký článek o Péťovi.

Home Care Services & Supplies

Paní Jolaně Sekaninové za skvělou organizaci péče od HC, ochotu pomoct, lidský přístup a vedení prima sestřiček, které k nám jezdí. Štěpánce Pavlíčkové a všem dalším sestřičkámza to, že je Péťa bere jako kamarádky a ani nevnímá, že s nimi rehabilituje a provádí se na něm různé zdravotnické úkony :).

Pomáhej s humorem

Pořad Pomáhej s humorem (reportáž o Péťovi v 89. minutě)

Mamiee.cz

Za věnování krásných magnetů, které si Péťa vybral a sestavili jsme si s nimi, co nás celý týden čeká, na naší námořnické magnetické tabuli, kterou jsme si vyrobili do našeho námořnického pokoje.

Atribut.eu

Za vypracování kompletního stavebního projektu na výstavbu šachty pro vertikální plošinu neboli "výtah" a to zcela zdarma.

Taneční skupina Primavera

Divákům, kteří svým odchodným z vystoupení Primavery přispěli Péťovi na rehabilitace a mým spolutanečnicím :) za to, že s tímhle nápadem přišly a zrealizovaly.

Redakce časopisu Můžeš

Za hezký a milý článek.


Předplatné časopisu je možné zřídit zde.

Redakce Blesk

Za to, že jen tak sami od sebe sledují náš blog a velmi hezky a citlivě napsanými články informují své čtenáře o našem příběhu a především o tom, že jsou na světě lidi, kterým není lhostejné, co se děje kolem, pomáhají a mají srdce na pravém místě. Zkrátka, že to s námi není tak hrozné :).

články o Péťovi

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o., Plzeň

Všem zaměstnancům Panasonic v Plzni za finanční pomoc na Konto Bariéry, vedení společnosti za věnování moderního televizoru LED Panasonic TX-50CX700E a jmenovitě panu Jíchovi, který je strůjcem celé téhle krásné akce!

Dobrý anděl

Nadaci i všem Dobrým andělům za pravidelnou finanční pomoc, kterou Péťovi poskytují.

Lékárna Medina Smečno

PharmDr. Zdeňce Niedobové za obrovskou ochotu a spoustu času stráveného hledáním všemožných dodavatelů všech různých pomůcek, které potřebujeme (a že jich opravdu není málo), abychom mohli vše obstarávat na jednom místě a nemuseli obvolávat a shánět, co ve které lékárně a co v kterých zdravotních potřebách prodávají... Ušetřilo nám to hrozně moc času a energie a ještě navíc to máme s dodávkou až domů.

Motorkářky - "jízda pro Péťu"

Za krásné dopoledne uspořádané pro Péťu, dárky a finanční dar od motorkářů a motorkářky Zdeny Grossové, která je paní učitelkou v lidušce v Pardubicích a pro Péťu uspořádali s dětmi koncert.  Pořídíme zdravotnický materiál a vybavení nehrazené pojišťovnou a herní konzoli, kterou fyzioterapeutky Péťovi doporučily k rehabilitaci.

Linet a Konto Bariéry

Děkujeme za věnování úžasné polohovací postele Latera Thema. Už na nás čeká doma!

Akce "go to seat"

Pomůcka se prodává v Irsku a naše hodná teta Lucka Sýkorová, která má sestru v Irsku, si vzala za své, že se postárá o její obstarání. Takže společně se svou rodinou získali v Irsku na pomůcku slevu, sehnali dopravce, který přepravil pomůcku zdarma jako sponzorský dar a pomůcka se k nám dostala za polovinu nákladů, než které jsme očekávali!

ZŠ Lubná

Martin je žák 9. třídy ZŠ Lubná, se svými spolužáky koupili nosy a natočili pro Péťu toho video. Péťa z něj byl nadšený a my ostatní viděli tak trochu rozmazaně...
https://www.youtube.com/watch?v=k9B5DfcjMiA

Webnode

Děkujeme Webnode za poskytnutí placeného balíčku zdarma a krásný polštář s "webnoudčíma" očima :).

Konto Bariéry

Děkujeme všem dárcům za jejich přispění díky kterému se podařilo nashromáždit neuvěřitelnou sumu v Péťův prospěch. Zároveň děkujeme všem z Konta Bariéry za obrovskou pomoc, zdaleka ne jen finanční.
Z peněz vybraných na Péťu hradíme pomůcky - oxymetr cestovní a na doma, cestovní odsávačku, zvlhčovač vzduchu do tráši, kočárek, židličku na kolečkách na doma, lehátko do sprchy, 

Motolští hasiči

Za krásná odpoledne a zážitky v motolské hasičské zbrojnici i mimo ni.

Nakladatelství Svojtka & Co.

Za krabici plnou krásných knížek s otvíracími okénky, jezdícími autíčky, se samolepkami a zvuky.

Sev.en EC

Všem mým kolegům a šéfům ze Sev.en EC za obrovskou nezištnou pomoc, podporu, pochopení a trpělivost.

ČEPSáci

Za držení palců, pomoc všeho druhu a finanční podporu.

Primaverky

Malým i velkým a jejich rodinám za to, že nám drží palce a pomáhají nám mimo jiné zabavit se v nemocnici i mimo ni.

MŠ Volavkova

Paní učitelkám, dětem a jejich rodičům z "Modrásku" v MŠ Volavkova za dárky, obrázky, samolepky, podporu a porozumění!

Dětské ARO FN Motol

Všem skvělým doktorům, doktorkám, sestrám, bratrům, fyzioterapeutům a všemu personálu na ARU. Nejen za jejich profesionální přístup, před kterým člověk může jen smeknout, ale i za jejich milý a lidský přístup, za jejich pochopení, úsměvy a dobrou náladu.
Péťa a Monika Kašparovi
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky